Choď na obsah Choď na menu
 


Letoviská v Paname

18. 6. 2019

Playa Blanca - jedna z najkrajších a dlhých pláží sa nachádza pri Tichého oceánu v provincii Coclé. Nájdete tu jeden z neprestížnejších hotelov siete Decameron- Royal Decameron Golf, Beach, Resort & Villas.

Ciudad de Panama - leží pri pobreží Panamského zálive, východne od Panamského prieplavu do Pacifiku. Je politickým kultúrnym a administratívnym i ekonomickým centrom krajiny. Veľa turistov by bola iste prekvapená siluetou mrakodrapov, ktorú mesto ponúka a ktorú je možné uvidieť z veľkej diaľky. Návštevníci môžu stráviť veľa času pri pohľade na obrovské lode, ktoré prechádzajú Panamským prieplavom. Stred mesta je charakteristický nespočetnými obchodíky s módnym tovarom z celého sveta.

Santa Clara - neskutočne nádherné piesočné pláže a priezračne čisté more symbolizujú panamskej letovisko Santa Clara.

Coronado - Coronado v sebe spája malé prímorské mestečko s rozvíjajúcim sa turistickým ruchom. Veľa o jeho charaktere napovedá golfový areál Coronado Golf tiahnuci sa cez polovicu rozlohy obce. Môžete tu prežiť typickú plážovú dovolenku, okorenenú menším počtom turistov. Vulkanická pláž Playa Serena s pozvoľným vstupom do mora a ohromným množstvom voľného miesta vás v Coronado uchváti na prvý pohľad.

A medzi najkrajšie pláže v Paname patrí:

Pláž Punta Chame Bay

Táto pláž sa nachádza na polostrove Punta Chame. Nájdete tu 35 km krásnych piesočných pláží, ktoré nie sú preplnené. Južná strana pobrežie je veterná, a preto sú tu ideálne podmienky pre extrémne vodné športy ako je kiteboarding a windsurfing.

Playa Blanca de Portobelo

Len 20 minút plavby loďou z Portobelo a ocitnete sa na pláži s bielym pieskom, ktorá je obklopená divokou prírodou. Keďže sa na pláž nedá dostať inak ako lodí, zažijete tu naozajstný božský kľud.
Pláž Cayo Slipper

Zrejme najnavštevovanejšie pláž v Paname. Pláže s bieloskvúcom pieskom tu lemované kokosovými palmami a v priezračnom mori je raj pre milovníkov šnorchlovania a potápania.

 

Náhľad fotografií zo zložky Panama

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.