Choď na obsah Choď na menu
 


Pláže na Arube

19. 6. 2019

Palm Beach a Eagle Beach

Severne od hlavného mesta sa nachádzajú ďalšie dve turisticky obľúbenej destinácie. Palm Beach je dokonca považované za vôbec najvyhľadávanejšie letovisko na Arube, pretože disponuje nádhernými dlhými plážami, na ktorých možno prevádzkovať najrôznejšie aktivity a opäť sa je možné vrhnúť do víru nočného života. Vynechať by ste nemali ani Eagle Beach, teda pláž, ktorá získala cenu Traveler Award 2017 ako tretí najlepší pláž sveta. Navyše sa tu nachádza väčšina korytnačích hniezd na ostrove.

Druif Beach

Hľadáte originálny exotický zážitok, len vy a Karibik? Tak tomu sa vraví Robinson Crusoe štýl. Aj keď nebudete úplne sami ako tento známy stroskotanec, vychutnáte si to. Stačí navštíviť Druif Beach. My si o nej dovolíme tvrdiť, že je doslova synonymom ostrova Aruba. A, áno, to vďaka tomu ikonickému stromu Divi Tree. Čistá romantika.

Oranjestad Beach

Chcelo by to exotickú dovolenku s nádychom Európy? Nebojte sa, ostávame na Arube. Smer hlavné mesto ostrova Holandska! Oranjestad nie je iba dovolenkový rezort a pláž, ale i najznámejšie mesto plné zábavy. Na chvíľu sa tak budete môcť ocitnúť v Amsterdame, avšak s tropickou plážou. Nuž, Divi Tree predsa len nie je jedinou ikonou Aruby.

 

Náhľad fotografií zo zložky Aruba

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.