Choď na obsah Choď na menu
 


Výlety v Brazílií

18. 6. 2019

Rafting na rieke Macaé
   Rafting na päťkilometrovom úseku rieky Macaé v obklopení hustého porastu pralesa Mata Atlantica.

 

Arraial da Cabo
   Plavba loďou pozdĺž pobrežia mys Arraial da Cabo, návšteva rovnomennej dedinky a piesočnatých dún pri Cabo Frío.

Fortaleza city tour
Zoznámte sa s metropolou brazílskeho štátu Ceará. Prejdite sa po pobrežnej promenáde Beira Mar a okúpte sa na plážach Mucuripe a Iracema. V centre mesta máte možnosť vidieť napríklad Centrum kultúry a umenia Dragao do Mar, divadlo José de Alencara, metropolitnú katedrálu, centrálne trhovisko a mnoho ďalších zaujímavostí.

Fortaleza shopping tour
Výlet určený na nákupy po najznámejších trhoviskách s typickými ručne vyrábanými výrobkami i v najluxusnejšej obchodnej štvrti mesta Dom Luis. Ďalšou zastávkou je moderné obchodné stredisko Fortaleza Iguatemi s množstvom obchodov svetových i brazílskych značiek.

City by night – Pirata bar
V rámci tohto výletu máte možnosť navečerať sa v miestnej reštaurácií a navštíviť jeden z najznámejších nočných podnikov v severovýchodnej Brazílili – Bar Pirata, ktorý sa hrdí výborným živým programom a voľnou tanečnou zábavou v rytme forró a samby.

City by night – Folk show
Večera v tradičnej brazílskej reštaurácií a návšteva miestneho nočného podniku Lupus, v ktorom na Vás čaká rôznorodá tanečná a hudobná show s ukážkami folklórnych tancov, oblečenia a karnevalových kostýmov.

Amazonias adventure – Baturité
Spoznajte krásy Amazónie počas celodenného výletu, v rámci ktorého máte možnosť navštíviť kopcovitú oblasť Macico de Baturité, mestečko Redanco, ktoré bolo prvým brazílskym miestom so zrušeným otroctvom, či oblasť Guaramiranga pokrytú bujnou tropickou vegetáciou s krásnymi prírodnými potôčikmi. Vo výške 1 150 m.n.m. uvidíte miestne plodiny ako kešu, banány, mango, bambus, cukrová trstina a mnoho ďalších.

Pláž Cumbuco
Objavte čaro pláží západného pobrežia Brazílie, malebných rybárskych osád i vznešených sídiel miestnych známych osobností. Jazdou na bugginách – terénnych autíčkach pozdĺž pobrežia spoznáte krásu skrytých jazier Lagoa do Parnamirim a Lagoa do Banana.

Jericoacoara
Podľa Klubu cestovateľov BBC a čitateľov časopisu Washington Post je Jericoacoara najkrajšou plážou sveta. Počas 3-dňového výletu na pláž a do rovnomennej dedinky sa ponoríte do atmosféry tohto opusteného miesta a budete si vychutnávať nerušený pokoj v prostredí tropickej zelene, priezračnej vody a pohyblivých piesočných dún, ktoré dosahujú výšku až 200 m

Vodopády Iguacu
Fakultatívny výlet k vodopádom Iguacu Vám ponúka možnosť vidieť tieto vodopády z brazílskej alebo argentínskej strany, plaviť sa loďou pod vodopádmi, alebo navštíviť paraguajský Cuidad del Este, ekologické múzeum a priehrady Itaipov.

Rio de Janeiro
Zažite rušný život brazílskej metropoly preslávenej karnevalmi, nočným životom a zábavou, okúpte sa na preslávených plážach Copacabana a Ipanema, a vychutnajte si pohľad na mesto z vrcholca Corcovado so sochou Krista. Pochopíte, prečo je Rio de Janeiro jedným zo symbolov Latinskej Ameriky.


 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.