Choď na obsah Choď na menu
 


Letoviská v Argentíne

18. 6. 2019

Najobľúbenejšie strediska

Mar del Plata. Práve tu každoročne jazdí tisíce turistov. Toto živé letovisko na pobreží Atlantiku je od roku 1974 na zozname najlepších svetových stredísk. Nachádza sa 400 km od Buenos Aires. Mar del Plata je 17 km dlhá pobrežná čiara a je obklopená malebnými kopcami. Tam je veľa klubov na pobreží, kde hostia krajiny majú dobrý čas večer aj v noci. V zime si môžete vychutnať pokojnú plážovú dovolenku v Argentíne, pretože turisti budú niekoľkokrát menej. Pláž je považovaná za jednu z najčistejších a vyznačuje sa rozvinutou infraštruktúrou. Vo voľnom čase sa môžete zúčastniť vodných športov alebo sledovať zápasy gladiátorov, ktoré sa tu pravidelne konajú.
Pinamar. Patrí do kategórie luxusných rezortov, takže bývanie tu je pomerne drahé. Avšak, toto je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí ocenia vyššiu úroveň pohodlia, a pre rodiny s deťmi. Okrem opaľovanie na pláži a kúpanie v čistom oceáne sa môžete rozmaznávať návštevou butikových hotelov a dizajnových reštaurácií. V lete je jedným z najrušnejších plážových letovísk v Argentíne: tu sú k dispozícii všetky podmienky pre aktívny odpočinok. Môžete si urobiť plážový volejbal, futbal, rybárčenie, surfovanie, plachtenie, wakeboarding. Spoločné na pláži a jazde na koni. Večer môžete vždy ísť na diskotéku alebo navštíviť nočný klub.
Carlo. Ak sa pozriete na fotky pláže v Argentíne, môžete vidieť nasledujúce: toto stredisko sa vyznačuje prítomnosťou jemne hnedého piesku na pozadí veľkých piesočných dún. Infraštruktúra je tu dokonale vyvinutá, takže zvyšok v Karilo je považovaný za elitu. Zo zábavy stojí za zmienku pešiu turistiku výlety v okolí, rally v terénnych vozidlách na piesku, jazda na vode, šnorchlovanie a surfovanie.
Necochea Táto pláž je vhodná pre relaxačné dovolenku, pretože tu sa neočakáva obrovský príliv turistov napriek pôsobivým mrakodrapom, ktoré sa tiahnu na oceán. Zvyčajne je tu pokoj a náladu pre relaxáciu poskytne kolónie kožušinových tuleňov umiestnených na konci pláže a ohromujúci prekrásne západy slnka. Môžete sa tiež zabaviť v Necochea: v meste je veľa barov a
diskoték, vo večerných hodinách sa konajú koncerty na námestí.
Miramar Malé letovisko priťahuje turistov kvôli nedostatku rozruchu a šialených životných rytmov Megalopolis. Tu sa môžete ponoriť do hektického nočného života a navštíviť mnoho reštaurácií a ísť na výlet loďou alebo ísť na rybárčenie, surfovanie, golf.
Villa Jesolo. Stredisko je veľmi obľúbené u mladých ľudí vďaka cenovo dostupnému bývaniu a živému nočnému životu v kombinácii s krásnymi morskými a čistými plážami.
 Mar de Ajo a San Bernardo. Pláže poteší nielen teplé slnko a jemný oceán, ale aj vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu v miestnych reštauráciách, prítomnosť kasína a podmienky pre vodné športy.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.